неділя, 7 листопада 2021 р.

Галина Сохань. Зустрічі, які мотивують. Семінари для освітян з предметів духовно-морального спрямування

   Два заходи в один день. Дві зустрічі з освітянами, які подарували нові плани та очікування. І це 28 жовтня. Зранку – участь у виїзному семінарі просто неба у Львові, організованим консультантом ЦПРПП Червоноградської міської ради, Ольгою Пляцко, – «Формування духовної особистості на засадах моральних цінностей українського народу». Я долучилася до вивчення сакральних пам’яток Львова, які молитовно порадували своєю духовною красою. Учителі Червонограда охоче поділилися досвідом, напрацюваннями і планами на навчальний рік.

https://www.chervonograd-rada.gov.ua/Hronika-osvitianskyh-podiiy/CHG-2511

А от після обіду вже онлайн-семінар «Актуальні питання змісту і методики викладання християнської етики в школі», участь в якому взяли понад вісімдесят освітян області. Ми обговорили проблеми, виклики, які є у сфері викладання предметів духовно-морального спрямування, спланували роботу на цей навчальний рік.
І знаєте, що важливо, навіть не заходи, чи їх кількість (це формальність), важливим є те, що такі зустрічі мотивують працювати краще, змінюватися, а ще вчать мене цінувати тих людей, які працюють у єдиному напрямку і є однією командою. Дякую, що Ви є!

Немає коментарів:

Дописати коментар